POŻAR / WYPADEK / AWARIA - DZWOŃ 998 lub 112

Serdecznie zapraszamy firmy budowlane do składania ofert na realizację termomodernizacji budynku strażnicy OSP w Dankowicach, wraz z wymianą centralnego ogrzewania, w ramach zadania pn: „Kompleksowa termomodernizacja strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dankowicach, z wymianą centralnego ogrzewania, oraz z budową instalacji fotowoltaicznej jako odnawialnego źródła energii.”

Termin składania ofert do 30.06.2021 roku, godz. 9:00.

Pełna dokumentacja dotycząca zapytania znajduje się pod adresem:
Baza Konkurencyjności – szczegóły ogłoszenia Termomodernizacja budynku OSP z wymianą centralnego ogrzewania w ramach zadania: „Kompleksowa termomodernizacja strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dankowicach z wymianą centralnego ogrzewania w ramach zadania pn: Kompleksowa termomodernizacja strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dankowicach, z wymianą centralnego ogrzewania, oraz z budową instalacji fotowoltaicznej jako odnawialnego źródła energii.? (funduszeeuropejskie.gov.pl)