POŻAR / WYPADEK / AWARIA

NUMER TELEFONU - 112

W dniu 13 września na stadionie sportowym w Hecznarowicach odbyła się tegoroczna edycja zawodów sportowo – pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Wilamowice. Jednostki w poszczególnych grupach rywalizowały ze sobą w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym. Osobnym oceną podlegało także ćwiczenie musztry.

Naszą Jednostkę w zawodach reprezentowała sekcja Seniorów oraz sekcja Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Seniorzy mimo bardzo dobrego czasu w ćwiczeniu bojowym, z uwagi na gorszy wynik w sztafecie uplasowali się ostatecznie na 5 miejscu ustępując między innymi strażakom z OSP Pisarzowice, którzy wygrali w tej kategorii. Nasza MDP z kolei nie miała sobie równych w tym dniu – wygrywając w swojej kategorii.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom, za trud i wysiłek włożony w przygotowania i sportową rywalizację w czasie zawodów. Naszej „Młodzieżówce” życzymy także sukcesów na zawodach szczeblu powiatowego do których wywalczyli awans.