POŻAR / WYPADEK / AWARIA - DZWOŃ 998 lub 112

nekrooZ żalem zawiadamiamy, że w dniu 18 marca 2015 roku w wieku 86 lat zmarł druh Antoni Mynarski.

Od 1945 roku członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Dankowicach. Prekursor tradycji muzycznych oraz współautor sukcesów Orkiestry Dętej OSP od jej reaktywowania w 1985 roku. Za swoją społeczną działalność druh Antoni odznaczony został Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. Otrzymał także tytuł członka Honorowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Dankowicach

Ceremonia pogrzebowa w intencji zmarłego odbędzie się w dniu 21 marca bieżącego roku o godzinie 14-tej w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Św. Wojciecha w Dankowicach. Po Mszy Świętej nastąpi odprowadzenie zmarłego na Cmentarz w Dankowicach.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Dankowicach.