POŻAR / WYPADEK / AWARIA

NUMER TELEFONU - 112

W dniu 12 września na stadionie sportowym w Hecznarowicach odbyła się tegoroczna edycja zawodów sportowo – pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Wilamowice. Jednostki w poszczególnych grupach rywalizowały ze sobą w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym. Osobnym oceną podlegało ćwiczenie musztry. Pierwszy Wicewojewoda śląski – Pan Mirosław Szemla ufundował także puchar za najlepszy czas w ćwiczeniu bojowym.

Naszą Jednostkę w zawodach reprezentowała sekcja Seniorów oraz sekcja Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej chłopców. Seniorzy ostatecznie uplasowali się na piątym miejscu. Nasza MDP zajęła z kolei drugie miejsce w swojej kategorii.

Gratulacje i wyrazy uznania składamy zwycięzcą poszczególnych grup i dyscyplin, jak również wszystkim uczestnikom zmagań za za trud i wysiłek włożony w przygotowania oraz sportową rywalizację.